top of page

Тепла підлога під плитку

Для встановлення теплої підлоги під плитку використовуються нагрівальні мати. Вони призначені для монтажу прямо в плиточний клей або в тонкий шар самовирівнюючої стяжки. Гріючі мати бувають з використанням одножильного або двожильного кабелю. Велика перевага двожильного кабелю в тому, що він під’єднується до мережі одним кінцем, і що гріючі жили розміщені паралельно одна до одної, що абсолютно нівелює електромагнітне поле.

Тепла підлога під плитку

Конструкція нагрівально мату

Мати для теплої підлоги складаються з спеціальної монтажної сітки шириною 50 см, на якій закріплений гріючий кабель з фіксованим кроком. Нагрівальний кабель складається з двох нагрівальних жил, внутрішньої ізоляції, захисного екрану, зовнішньої ізоляції. Кабель має холодний кінець для підключення до мережі, який кріпиться до нагрівальної частини муфтовим або безмуфтовим способом.

Конструкція нагрівального кабелю

Як вибрати нагрівальний мат під плитку

Для початку потрібно визначитись це буде просто підігрів підлоги чи повноцінне опалення. Якщо це буде просто підігрів, то вам потрібно вибрати варіант мату з потужністю не менше 150 Вт/м2 і визначитись з площею. Якщо ж це буде єдине джерело опалення в приміщенні, то тут слід провести певні розрахунки з урахуванням всіх нюансів, в цьому вам можуть допомогти наші спеціалісти або стаття на цю тему.

Чим нагрівальні мати відрізняються одне від одного

Гріючі мати мають дуже великий ціновий діапазон, від бюджетних варіантів до преміальних. Ось основні фактори з яких складається ціна:

  • Потужність 

  • Матеріал внутрішньої і зовнішньої ізоляції

  • Наявність і матеріал захисного екрану

  • Гарантійний строк

Монтаж теплої підлоги під плитку

Що стосується монтажу теплих підлог, то тут по простоті і зручності нагрівальному мату немає рівних. Все що вам потрібно зробити, це розкачати гріючий мат по підготовленій поверхні і підключити його до терморегулятора. Але ми зібрали для вас кілька порад які можуть вам в цьому допомогти:

  1. Поверхня на якій ви встановлюєте мат має бути чистою і без гострих виступів 

  2. Для поворотів мату в потрібну сторону сітку можна підрізати, кабель - ні.

  3. Після встановлення мату слід перевірити його опір за домомогою тестера, це допоможе впевнитись чи не пошкодили ви його під час монтажу.

  4. З’єднувальна муфта має бути в клею або стяжці повністю.

Монтаж нагрівального мату

Купити теплу підлогу під плитку

В нашому інтернет-магазині Evro-Pol є повний асортимент всіх надійних та перевірених виробників теплих підлог. Ми працюємо тільки з сертифікованими торговими марками які мають сервісні центри на території України. Ми займаємось не тільки продажем але і монтажем, тому даємо максимально професійні консультації з підбору теплої підлоги. Безкоштовно доставляємо по всій території України Новою Поштою.

bottom of page