top of page

Терморегулятор для електричної теплої підлоги

Для управління системами теплої підлоги використовують спеціальні терморегулятори які контролюють задану вами температуру.  Терморегулятори можуть працювати з двома видами датчиків: температури підлоги і температури повітря в приміщенні.

Принцип роботи терморегулятора

Незалежно від того по якому датчику температури, підлоги чи повітря, працює регулятор, принцип його роботи є дуже простим, за допомогою включення і виключення нагрівального елементу підтримувати задану вами температуру. Наприклад, встановлено температуру підлоги на рівні 20 градусів, при отриманні такого завдання регулятор включить теплу підлогу і відключить її тільки після того як вона досягне температури в 20 градусів. Но як тільки температура підлоги опуститься на 1 градус, регулятор знову включить нагрівальний елемент (дуже схоже на принцип роботи бойлера). Ось цей 1 градус називається гістерезис, в деяких моделях регуляторів його можна змінювати на інше значення.

Механічні терморегулятори

Механічні терморегулятори є простим і надійним способом керування теплою підлогою. Управління відбувається за допомогою кнопок вкл/викл і шкали температури у вигляді колесика. По типу підтримання датчиків бувають трьох видів:

  • Тільки датчик температури повітря

  • Тільки датчик температури підлоги

  • Датчик тепмератури підлоги і повітря

механічний терморегулятор

Програмовані терморегулятори

Програмовані терморегулятори дуже спрощують управління теплою підлогою за рахунок того що їх можна один раз налаштувати і вони будуть працювати в заданих їм температурних режимах. Такі регулятори можна програмувати на 7 днів на тиждень, кожен день має в середньому до 6 режимів. Наприклад можна запрограмувати регулятор так щоб коли ви дома він підтримував одну температуру, а коли вас немає іншу. За типами управління програмовані регулятори поділяються на:

  • Кнопкові - регулювання і налаштування температури відбуваються за допомогою кнопок на передній частині регулятора. Такі регулятори мають невеликий світлодіодний екран. 

  • Сенсорні - такий тип регуляторів має сенсорний екран за допомогою якого і відбувається управління теплою підлогою.

  • З WIFI - такі регулятори підключаються до домашньої мережі WIFI і можуть керуватися за допомогою комп’ютеру чи смартфону з будь-якої точки світу.

programovanyi-termoregulyator.jpg

Монтаж терморегулятора

За типом монтажу терморегулятори поділяються на ті що монтуються в стандартну монтажну коробку (підрозетник) або на DIN-рейку. Головне завдання при встановленні регулятора полягає в тому щоб при встановленні датчика температури підлоги була передбачена можливість його заміни. Тобто датчик повинен без перешкод проходити через гофро-трубку туди і назад. 

При встановленні терморегулятора у ванних кімнатах потрібно вибрати місце яке виключає попадання на регулятор води.

shema-pidklyuchennya-pidlogy-do-termoreh

Купити терморегулятор для теплої підлоги

При виборі терморегулятора потрібно враховувати багато факторів, це зробить процес управління теплою підлогою максимально зручним і економним. В цьому вам зможуть допомогти наші консультанти, які повністю знайомі з усією лінійкою регуляторів. На сайті магазину Evro-Pol представлені тільки надійні та перевірені виробники терморегуляторів, які дають гарантію на свою продукцію та мають сервісні центри на території України.

bottom of page